genç görünme yolları, 10 yaş daha genç görünme, nasıl genç görünülür

10 Yıl Daha Genç Görünmek İçin Öneriler?

Kimi zaman estetik uygulamalara yer verilir, kimi zaman ise yapılan makyaj yöntemleri ile bu görünüm sağlanmaktadır. İlerleyen yaşlarda ciltte meydana gelen yaşlanma etkileriyle birlikte bozulmalar veya kırışıklıklar meydana gelmekte bu nedenle de yaşlı bir görünüm meydana gelir. Kadınların oldukça önem verdiği genç görünme için pek çok makyaj hilesi bulunuyor. İşte size kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu makyaj uygulamalarıyla daha genç bir görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. genç görünme yolları, 10 yaş daha genç görünme, nasıl genç görünülürDaha Genç Görünmek İçin Uygulanacak Metodlar

Kaşlarımız tüm yüz ifademizi etkilemekte olan ve özellikle yüzümüzde çatı görevi görmekte olan bölgeden biridir. Kaşlarınızın kalkık görünmesini sağlayan makyaj uygulamaları ile daha genç ve ya canlı bir görünüme sahip ulaştırabilirsiniz. Kaşlarınız aralıklı bir yapıya sahipse özel kaş kalemleri yardımıyla doldurma yapabilirsiniz. Daha sonra ise kaşlarınızın hemen altına çok ince ve belli belirsiz aydınlatıcı bir kalem ya da far sürerek dağıtmalısınız. Bu sayede kaşlarınızın daha kalkık bir şekilde görünmesini sağlanabilir.

Gözlerinizin çevresinde oluşacak kaz ayaklarını kamufle etmeniz gerekir. Oldukça sık uygulanan ve ya yanlış bir uygulama olan fondötenlerin yardımıyla kaz ayaklarının kapatılmaya çalışılması durumunda daha belirgin bir hale getirmektedir. Bunun yerine aydınlık etki yaratacak bir pudra ve ya kapatıcıyla bu bölgeye ışıltı katılabilir. Bu sayede kaz ayaklarından kurtularak daha genç bir görünüme ulaşa bilirsiniz.

Burun kenarlarından başlayarak dudak yanlarına doğru inmekte olan parantez şeklindeki kırışıklıklar sizi olduğunuzdan daha yaşlı göstermeye yol açacaktır. Bu kırışıklıkları cildinizden daha açık renkteki kapatıcılarla kapatabilir ve görünümlerini azaltabilmek sizin elinizde. Bu uygulamalarla daha genç bir görünüme sahip olarak kendinizi daha iyi hissetmiş olursunuz. Yaşlanmaların önüne bu tarz uygulama yolları ile geçebiliriz. Artık yaşımızdan tam manasıyla yarısına ulaşacağınız yöntemler sizi kendinize iyi hissettirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir