Aylık arşivler: Mart 2016

Google Play’ın En Gözde 10 Oyunu Hangileridir?

Bilindiği üzere google play oyun alanında birçok başarıya imza atmıştır. Birçok oyun severlerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan google play’ı 2014 serisinin yanısıra 2015 yılında da birçok alanda eğlenceli ve sıradışı oyunlar hazırlayarak oyunseverlerin hizmetine sunmuştur. 2015 döneminin en popüler oyun türlerine sahip olan google play özellikle 2015 yılının en gözde 10 oyunu sayesinde oyunseverleri kendine adeta hayran bırakmıştır. Peki 2015 yılının oyun sezonunu başarıyla tamamlayan google play’ın bu dönemde oyunseverlere sunduğu en gözde ve bir o kadar da en kaliteli 10 oyunu hangileridir? dilerseniz bu konu hakkında da sizlere bilgi sunalım.Google Play Oyunları, en gözde Google Play oyunları, Google Play

İşte Google Play’ın 2015 Döneminin En Gözde 10 Oyunu

  • Piano Tiles: Harika bir macera oyunu olan piano tiles oyunu özellikle zengin görsel efektleri sayesinde oyunseverlerin beğenisini kazanmıştır. Bu nedenle google play’ın en gözde 10 oyunları arasında yer almıştır.
  • Uash Of Clans: Google play’ın en popüler oyunlarından biri de hiç şüphesiz ki uash of clans oyunudur. Özellikle macera dolu içeriği sayesinde oyunseverleri kendine adeta hayran bırakan bu oyun geniş kullanıcı kitlesi sayesinde google play’ın en kaliteli oyun türleri arasına dahil olmuştur.
  • Candy Crush Soda: Küçük ayıcıkların ve rengarenk şekerlemelerin yer aldığı candy crush soda oyunu birçok özelliği sayesinde oyunseverler tarafından takdir kazanmıştır. Eğlenceli olmasının yanısıra öğretici ve zeka geliştirici bir özelliği de bulunan oyun geniş kullanıcı potansiyeli sayesinde google play’ın en gözde oyunları arasında yer almayı başarmıştır.
  • Criminal Cose: Google Play’ın en gözde oyunlarından biri de hiç şüphesiz criminal cose adlı oyun türü olmuştur. Sıradışı görsel efektlerinin kullanıldığı oyunda macera ve eğlence özelliğinin ağır basması nedeniyle oyun tutkunları tarafından büyük bir beğeni toplamış ve bu sayede google play’ın en popüler 10 oyunu arasında yer edinmiştir.
  • World Broin: Google play’ın en gözde 10 oyunlarından biri de yine hiç şüphesiz world broin adlı harika oyundur. Evet gerçekten de harika bir macera oyunu olan world broin oyunu yine diğer 10 oyunlarda olduğu gibi zengin içeriği sayesinde oyun tutkunlarını kendine hayran bırakmayı başarmış ve bu sayede google play’ın en gözde 10 oyunu arasına girmeyi başarmıştır.
  • Juice Jam: Google play’ın en popüler 10 oyunlarından biri de yine hiç şüphesiz juice jom adını alan oyun türüdür.Birçok özelliği sayesinde oyunseverlerin takdirini elde eden oyun oyun tutkunlarının beklentilerini yerine getirdiğinden dolayı google play’ın en gözde 10 oyunu olarak seçilmiştir.
  • Mortal Kombat X: Harika bir oyun olan mortal kombat x oyunu ise yine son teknolojiye sahip olan grafikleri ve macera dolu konusu sayesinde kullanıcılarının tercihlerine doğrudan hitap etmiş ve bu sayede google play’ın en gözde 10 oyunu olarak kendine yer edinmiştir.
  • Lifeline: Yine süper bir oyun olan lifeline oyunu ise birçok özelliği sayesinde oyun tutkunlarını kendine hayran bırakmış ve bu sayede de google play’ın en gözde 10 oyunu arasına dahil edilmiştir.
  • Zigzag: Sanırım harika bir oyun olan zigzag oyunu hakkında bilgi sunmaya gerek bulunmamakta çünkü macera ve heyecan dolu bir özelliği bulunan bu harika oyun da google play’ın en popüler 10 oyunundan biridir.
  • Cooking Dash 2016: 2016 döneminin en gözde google play oyunlarından olan bu oyunda da sıradışı ve son teknolojili grafikler kullanılmıştır. Harika bir macera oyunu olan cooking dash 2016 serisi de geniş kullanıcısı sayesinde ve aldığı beğeni nedeniyle google play’ın en gözde 10 oyunlarından biri olmuştur.

Peki Bu Oyunlar Neden Google Play’ın En Gözde 10 Oyunu

Evet belki birçoğumuzun merak ettiği bir konudur bu.Çünkü bu oyunların en belirgin özelliklerinden biri geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olması ve bununla birlikte her yaştan oyun tutkunlarına doğrudan hitap etmesidir. Bu nedenle de google play’ın en gözde 10 oyunudur.

Ağlayan bebek nasıl sakinleşir?

Bebeğiniz ağlamayı durdurmuyorsa bununla başa çıkmak bazen zor olabilir. Çocuğunuza bir şey oldu diye düşünerek endişelenebilir, soğukkanlılığınızı kaybedebilir hatta ebeveynlik yeteneklerinizin yetersiz kaldığını düşünebilirsiniz. Aslında bununla başa çıkabilirsiniz, böyle zamanlarda kendinize doğru tekniklerin bebeği sakinleştirebileceğini hatırlatın. Bunun ilk aşaması sizin sakinleşmenizdir. Soğukkanlı olamazsanız işler daha kötüye gider.

Saatlerdir durmak bilmeyen bir ağlama ile karşılaştığınızda bıkkınlık, anksiyete hatta öfke hissetmeniz normaldir. İlgisiz görünen, sizinle göz teması kurmayan ve sarılmanızla rahatlamayan bir bebek endişe verici olabilir. Böyle durumlarda önce kendinizi sakinleştirmek için bir strateji geliştirmelisiniz. Sakinleşip odaklandığınızda bebeğe daha iyi yardımcı olabilirsiniz.

Ağlayan ve ilginize cevap vermeyen bir bebekle başa çıkmak

Sınırlarınızı bilin. Çok yorgun hissettiğinizde içinizden gelen uyarı işaretlerine kulak verin. Bir süre dışarı çıkmak, bir arkadaşınızın ya da yakınınızın moral verici konuşmasına başvurmak iyi gelebilir. Bazı ufak şeyler bebeğinizle daha iyi ilgilenebilmeniz için sizi rahatlatabilir.bebeğin ağlaması durmuyor, bebek nasıl sakinleşir, ağlayan bebekler

Zamanın ilaç olduğunu unutmayın. Çoğu bebekte ağlamalar altı haftalıkken en üst noktasına ulaşır, sonrasında aşama aşama azalır. Bu günlerin geçeceğini hatırlayın. Sabırlı olursanız bir şeylerin daha iyi hale geldiğini göreceksiniz.

Destek arayın. Günün en zorlu zamanlarında birilerinden destek alın. Ev işlerinde, yemek yapmakta ya da bebeğin bakımında yardım etmek isteyen yakınlarınıza evet diyin. Sizin gibi anne olan bir arkadaş grubu edinin ve onlarla sıkıntılarınızı paylaşın. Desteklendiğinizi görmek büyük fark yaratacaktır.

Mükemmel olmak zorunda değilsiniz. Ebeveyn olmak mükemmellikle alakalı değildir. Ağlayan bir bebeğe günün 24 saati aynı ilgiyi gösteremeyebilirsiniz. Uzmanlar zamanın üçte birinde çocuğun ihtiyaçlarının karşılanmasının sağlıklı bir bağ ve güvenli bir ilişki oluşturmak için yeterli olduğunu belirtiyor. Her zaman doğru şekilde davrandığınızdan emin olmaya çalışmayın. Sakinleşin ve bebeğinizin ağlamadığı zamanların tadını çıkartın.

Bebeklerin başlıca ağlama sebepleri

Bebeklerin başlıca ağlama sebepleri uykusuzluk, yorgunluk, bezlerinin kirlenmesi, açlık, gürültü ve hareketten duydukları rahatsızlık, karın ağrısı, asit reflü ya da gıda alerjileri, ağrı ve hastalık, gaz, yabancılardan korkmak ve heyecanlanmak olarak sıralanabilir. Ağlamanın sebebini tespit edebiliyorsanız bu işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Bazen bebekler farklı durumlarda farklı şekillerde ağlayabilirler, zaman içinde ağlama şekillerinden ne rahatsızlıkları olduğunu tespit edebilir hale gelebilirsiniz. Bebeği battaniye ile sarmak, yan yatırmak ya da karın üstü yatırmak, elektrik süpürgesi ya da saç kurutmasını çalıştırarak başka bir gürültü ile bebeği susturmak, bebeği arabasında ya da beşikte hafifçe sallamak, emzik ya da başka bir şeyi emmesini sağlamak ağlamasını durdurmakta işe yarayabilir.

Trend ayakkabılar

Yıllardan beri hayatmızda bulunan giyim kuşam modası her geçen gün önemini arttırmaktadır. Çünkü moda özellikle bayanlar için oldukça büyük bir önem taşır. Stiletto ayakkabılar topuk yüksekliği bakımından diğer ayakkabılar ile karşılaştırıldığında daha uygar ve daha şık durur. Ayakkabıların en dikkat çeken kısmı üst bölümü olduğu için de ayakkabı üreten kurumlar özellikle ayakkabıların üstünde uygulanan modelleri her yıl yeniler ve farklı kreasyonlar ile hanımların beğenisine sunuluyor. Stiletto ayakkabıları tercih eden bayanlar daha zarif ve daha şık durur. nedeni ise stiletto ayakkabıların büyük çoğunluğu topukları açısından bakılınca başka topuklu ayakkabılara göre daha incedir. Topuk kısımlarının ince oluşu stiletto ayakkabı modelini bir adım daha öne çıkarır. Stiletto ayakkabı diğer bayan ayakkabılarına oranla bakıldığı zaman daha zarif ve ince bir duruşa sahiptir. Bu açıdan bayanlar sürekli stiletto ayakkabı tercih ederler. Her model de ayrıcalıklı bir ayak büyüsüne kapılacağınız bir gerçek. İster yazlık olsun ister kışlık fantezi ürün grubuna giren bu tarz her süre kadını daha güçlü gösterecektir. Tek renklerin yanında daha canlı ve dikkat çeken renkler ile konumlandırılmış ayakkabılarda mevcut.Stiletto ayakkabı fiyatları, Stiletto ayakkabı, Stiletto

Ayakkabı modası

Rengarenk görünen ayakkabılar için önce giyeceğiniz ürünü seçmeniz daha iyi olacaktır. Ayak bileğinden ve ayak tarağı hizasından atılan ince kemerler ile tutunmanın ve hareketin daha pratik olduğu modeller yürürken kendinizi kasmanıza mani olacaktır. İsterseniz arkası açık olan tarzları da beğenebilmeniz kaçınılmaz olabilir. Bu modeller küçücük bir kemer ile topuk ve ayakkabı kavisini birleştirerek açık bir manzara elde edilmesi ile sağlanmaktadır. Modeller için en çok kemer ve ip aksesuar şekilde kullanılmıştır. Zarif görünümde etkisi olacak bu aksesuarlar ayrıcalıklı kombinlerin yardımıyla hoş bir tasarım olduğu fark edilecektir. Stiletto ayakkabı giymenin bayanda uyandırdığı o eşsiz ve zarif görüntü erkekler tarafından oldukça dikkat çekecektir!

Modayı yakalamak hiç de zor değil!

Stiletto ayakkabı tercih edenlerin en büyük artısı giydikleri ayakkabının diğer ayakkabılardan daha zarif olması ve havalı olmasıdır. Stiletto ayakkabı fiyatları, fiyat ve ürün bakımından bakıldığında ücretinin karşılığını veriyor gibi görünüyor çünkü stiletto ayakkabılar kadını daha zarif ve estetik bir görünüme kavuşturmak için kullanılan bir yardımcı aksesuar konumuna gelir.  Ayakkabının giyilmesiyle başlayan o eşsiz haz duygusu ve bayanların yaşadığı o özgüvenle artık ortamlarda şıklık yarışına girmek oldukça kolay! Stiletto ayakkabı fiyatları her geçen yıl daha da düşmektedir çünkü sürüm mantığı ile satış yapıldığı için markalar ve ayakkabı dükkanları fiyatta indirime giderek satışlarını arttırmayı planlarlar. Her üründe olduğu gibi üretilen malın kalitesi ve üretilen üründe kullanılan malzeme, stiletto ayakkabı fiyatının belirlenmesinde mühim bir yere sahiptir. Bayanlar genelde kendi aralarında bir rekabete girerler ve özellikle hususi günlerde , dost ortamlarında birbirleri ile şıklık yarışına girerler. Bayanlar özellikle şıklıklarına şıklık katmak istiyorlarsa , stiletto ayakkabıları tercih ederek güzelliklerini ve şıklıklarını bir adım daha öne çıkarma fırsatı bulurlar nedeniyse stiletto ayakkabıların büyük çoğunluğu topukları açısından bakıldığında diğer topuklu ayakkabılara göre daha incedir. Topuk kısımlarının ince oluşu stiletto pabuç modelini bir adım daha öne çıkarır . Ayakkabı deyip geçmemek gerekiyor çünkü giyilen her ayakkabı giyilen kıyafet kadar görüntünüzü bir o kadar etkiler. Günümüzde ayakkabı atölyeleri ve ünlü markalar her geçen gün model sayılarını arttırmaktadır. Yani hem tarzınıza hem de beğeninize uygun ayakkabıları bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca günümüz internet sektörü sayesinde stiletto ayakkabınızı internetten de sipariş edebilirsiniz.