Aylık arşivler: Kasım 2017

günlük bakım şampuanı faydaları, kerastase günlük bakım şampuanı, günlük bakım şampuanının yararları nelerdir

Kerastase homme action vita energising effect günlük bakım şampuanının faydaları nelerdir?

Günlük hayatta karşılaşılan olumsuz durumlar nedeniyle saç sağlıkları bozulan tek kişiler bayanlar değildir. Erkekler de bu olumsuz durumlardan bir o kadar etkilenirler. Bayanlara kıyasla saç bakımına daha az zaman ayıran ve önem veren erkeklerin saçları da, bu nedenle daha çok yıpranır ve hassaslaşır. Onarımları da bir o kadar zor ve zaman alıcı olur. İşte Kerastase homme action vita energising effect günlük bakım şampuanı, bu nedenle erkekler için günlük, hızlı ve kolay saç bakımı için tasarlanan bir üründür. 1000 ml ağırlığında olan bu ürün, erkekler için özel formülize edilmiştir ve yoğun ve güçlü bir içeriği vardır. Erkeklerin saçlarında günlük kullanıma oluşan hasarları en az indirgemeyi amaçlar ve oluşmuş hasarları da onarır.günlük bakım şampuanı faydaları, kerastase günlük bakım şampuanı, günlük bakım şampuanının yararları nelerdir

Kerastase homme action vita energising effect günlük bakım şampuanı, saçlara enerji verir ve etkin bir temizlik sağlar. Saçlarda önceden kalmış şekillendirici kalıntılarını temizler. Saçları canlandırır ve enerjiyi kökten uca doğru yayar. Çok daha güçlü saç oluşumlarına neden olduğundan, saç dökülmelerine karşı da etkili olacaktır. Erkeklerin normalde kullandığı şampuanlarının yerine geçmek üzere tasarlanmış, çok özel bir üründür. Normal şampuanlarla karıştırmamak gerekir. Kerastase homme action vita energising effect günlük bakım şampuanı, tamamen erkeklere özel tasarlanmış, günlük olarak kullanılabilen seçkin bir üründür. Normal şampuana tercih edilmesi halinde, saçlarda gözle görünür farklar yaratacaktır ve bir daha sıradan şampuanlar kullanılmayacaktır.

Kerastase homme action vita energising effect günlük bakım şampuanı, kullanımı çok kolay olan bir üründür. Öncelikle saçlarınızı nemlendiriniz. Nemli saçlar üzerine masaj yapar gibi yedirerek uygulayınız. İşlem sonunda saçlarınızı ılık su ile nazik bir şekilde durulayınız. Gerekliyse, diğer bakım ürünlerinizi uygulayınız. Ancak özel bir problem yaşamadığınız sürece, Kerastase homme action vita energising effect günlük bakım şampuanı erkekler için günlük ve genel bakım ihtiyacını mükemmel şekilde karşılayacak, başkaca bir ürün kullanılmasına gerek bırakmayacaktır. Saç bakımlarını sıklıkla ihmal eden erkekler için alışkanlıklarını değiştirmeden kullanabilecekleri bir üründür.

çocukların boşanmadan etkilenmemesi, boşanmadan çocukların etkilenmemesini sağlama, çocukların boşanmadan zarar görmemesi için yapılabilecekler

Boşanmadan Çocukların Etkilenmemesi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Boşanma olayından çocukların daha fazla etkilenmemeleri için anne-babalar şu hususlara dikkat etmelidirler:çocukların boşanmadan etkilenmemesi, boşanmadan çocukların etkilenmemesini sağlama, çocukların boşanmadan zarar görmemesi için yapılabilecekler

 1. Çocuklar anlayacak yaştalar ise, anne-baba boşanma kararlarını soğukkanlılıkla ve açıkça anlatmalıdırlar. Açıklamalarda her iki taraf birbirlerini suçlama yoluna gitmemelidirler. Ayrıca boşanmanın utanç verici bir durum olmadığı belirtilmelidir.
 2. Anne-baba, çocuğa boşanmanın kendisini bir süre mutsuz edeceğini bildiklerini söylemelidirler. Boşanmada bir suçlu olmadığını, özellikle çocuğa kendisi ile bir ilgisinin olmadığını açıklamalıdırlar.
 3. Boşanmadan sonra da anne-baba olarak sevgilerinin devam edeceğini, annesiz ya da babasız kalmayacağını belirtmelidirler. Çocuğun anne-babasını düzenli aralıklarla ye sürekli görmesine imkan sağlanmalıdır.
 4. Anne-baba, boşanma olayından sonra uygarca ilişkilerini sürdürmelidirler. Bu durum, çocuklara hem annelerini hem de babalarını görmelerine imkan sağlar. Böylece çocuklar anne-babalarına olan güvenlerini de kaybetmemiş olurlar.
 5. Çocuk anne ve babasının arasında bir top gibi gidip gel Çocuğun sürekli kalacağı bir evi olmalıdır. Kimin yanında kalacağının kararı çocuğun lehine olacak şekilde birlikte verilmelidir.
 6. Çocukların bir kısmı annenin, bir kısmı da babanın yanında kalmamalıdır. Çünkü çocukların birbirinden ayrı kalmaları onların bu olaydan daha çok etkilenmelerine neden olur.
 7. Anne-babalar, çocukları ile olan beraberliklerinde, onları sevme yarışına girmemelidirler.
 8. Erkek çocuk için model önemli olduğundan, çocuğun babasının yerini alabilecek amca, dayı vb. yetişkin bir erkekle güvenli ve sevgi dolu bir ilişki kurmasına fırsat verilmelidir.
 9. Boşanmanın birinci yılında çocuğun stresten kurtulması için, anne yada baba yeni evliliklerini bu kritik yılda yapmalıdırlar.
 10. Çocukların boşanma ile ilgili soracağı sorulara samimi ve dürüst cevap verilmelidir
 11. İleri ki dönemler için bilgi verilmelidir. Çocuklar o zaman bilgi sahibi olacakları için birazcık rahatlamış olabilirler.
 12. Değişiklikler , hemen olmamalıdır. Yavaşça sağlanmalıdır.
 13. Boşandıktan sonra daha çok ilgi gerektiği için kendi hayatınızda da değişiklikler yapmanız gerekmektedir.
 14. Böyle durumların altından kalkamıyorsanız psikolojik destek alabilir, destek bulabilirsiniz.