Aylık arşivler: Ağustos 2019

schwarzkopf bonacure, schwarzkopf saç bakım şampuanı

Schwarzkopf Bonacure Set

Şampuanlar saç bakım ürünleri arasında en çok kullanılan üründür. Schwarzkopfbonacure set şampuanları ve bakım setleri ile kırılmaya yatkın olan ince ve dökülen saçlarınızı güçlendirerek, temizleyerek ve besleyici özelliği sayesinde saçlarınıza bakım yaparak oldukça farklı sektör de karşımıza çıkar. Saçlardaki hareketi artırarak canlılık kazandırır. Hoş kokusu ile sizleri mest eder Ph değerinin doğallığı sayesinde cilde bir zararı olmadan ve hatta saç derisini yumuşatarak canlılık katarak temizler ve dökülmelere, kepeklere ve kirlere bir son verir. Baş derisindeki kan dolaşım hızını daha da hızlandırarak saç köklerinin güçlenmesine olanak sağlar. Böylece daha çok kanın gelmesine ve saç köklerinin beslenmesine neden olur.schwarzkopf bonacure, schwarzkopf saç bakım şampuanı

Set içerisinde yer alan bakım ürünleri

 • Repairrescue; bu set ile çok kötü olan saçları acil kurtarma yaparak yeniden doğallık ve canlılık kazandırmaya yarar.
 • Color freze; bu set de boyalı ve saç açtırma işlemi yapılmış saçların renklerini korumak için vardır.
 • Volume boost; saça doğal bir hacim kazandırmak için özel olarak üretilen yeşil kapaklı ve üç şişeden oluşan bir özel seridir.
 • Smoothperfect; Saçları kontrol etme yetisi ve saça parlaklık kazandıran bir seridir.
 • Moisturekick; kırılgan, kuru ve elektriklenen saçlar için nem yükleme serisidir. Özellikle kıvırcık saçlılar için tavsiye edilir.
 • Scalptheraphy; hassas baş derisi olanlar için oluşturulmuştur.
 • Hairactivator; saçların dökülmesini önlemek için oluşturulan seridir.
 • Fibreforce; saçlara keratin bakımı sağlar.
 • Oilmiracle; Mucizevi saç bakım yağıdır.
sultangazi sürücü kursu, sürücü kursu dersleri, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Sultangazi Sürücü Kursu Dersleri

18 yaşını geçmiş neredeyse herkesin hayali olan araç kullanmak için gerekli olan ehliyet birçok kurs tarafından verilmekte olup güvenilir kurslar bulmak git gide zorlaşmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde hem iyi eğitim veren hem de bu eğitimi fahiş fiyatlara yükseltmeyecek kursların sayısı oldukça azdır. Bu noktada Avrupa yakasında dikkat çeken bir sürücü kursu olan Sultangazi sürücü kursu dersleri açısından da diğer kurslardan ayrılmaktadır. Öncelikle her kursta klasik olan motor ve araç tekniği dersi, trafik ve çevre bilgisi dersi ve ilk yardım bilgisi dersleri Sultangazi sürücü kursunda daha detaylı ve kişilerin öğrenmesine yönelik olarak verilmektedir. Diğer kursların aksine yalnızca kişileri sınava hazırlamayan bu kurs, ehliyet almak isteyen kişileri gerçek araç kullanmaya ve trafiğe alıştırmaktadır.sultangazi sürücü kursu, sürücü kursu dersleri, sürücü kursu fiyatları ne kadarBu teorik derslerin her türlü kitabı, soruları ve soru çözümleri gibi bilgileri kurs tarafından ücretsiz olarak karşılanmakta ve bu teorik dersler işinin ehli öğretmenler tarafından kurs öğrencilerine verilmektedir. Her yaştan ve her eğitim seviyesinden kursiyer barındıran Sultangazi sürücü kursu dersleri yoğun olan fakat aynı zamanda kişilerin seviyesinde ders anlatan öğretmenlerinin varlığıyla bu dersleri keyifli hale getiren bir kurstur. Teorik derslere ek olarak pratik direksiyon dersi kursiyerlerin isteğine göre ister manuel, ister otomatik vitesli araçlar üzerinden verilmekte olup manuel vitesli araçla pratik eğitimin alınması kursiyerlere önerilmektedir.

argan yağı, argan yağının faydaları, argan yağım ile cilt bakımı yapma

Argan Oil Morocco

Argan yağının mucizevi etkilerini hepimiz biliyoruz. Gün geçtikçe daha fazla kitleye hitap eden argan yağı içerikli ürünler de bu sezon argan oil morocco ismi ile Fas üretici söz konusu. Saçlarınızın bakım ve onarımını en kaliteli ve başarılı şekilde yapan argan yağını keşfetmek için hazır mısınız?argan yağı, argan yağının faydaları, argan yağım ile cilt bakımı yapma

Farklı ürünler farklı çözümler;

Hepsinin içerisindeki ana madde argan yağı olsa da ürünlerin fazları ve kullanım amaçları farklı olabiliyor. Örnek vermemiz gerekirse argan oil morocco koleksiyonunda şampuan, saç kremi, yağ, sprey ve köpük fazlarına ait argan yağı esaslı ürünler bulunmaktadır. Peki bu ürünlerin saçlarınıza faydası ne? Uzmanlara ve bağımsız Pazar araştırmalarına göre bu ürünler ince telli saçlara uygulandığında saçlara hacim veriyor. Mat saçlara uygulandığında saça doğal, etkileyici bir parlaklık katıyor. Cansız ve güçsüz saçlara uygulandığında saçlar canlı ve güçlü bir hale geliyor. Kalın ve sert saçlardan şikayet edenler kullandığında saçları yumuşuyor. Kalın saçlar artık birbirine dolanmıyor. Bu ürünler tüm bunları içeriğinde bulunan argan yağı ile başarıyor desek yanlış olmaz.

Fiyat biraz pahalı mı?

Çoğu kullanıcı yorumlarında ürünün muhteşem olduğundan, başarıya ulaştırdğından ve yüksek verim aldıklarından bahsedilir fakat fiyatın pahalı olduğu yönünde eleştiriler de yer alır. Bu ürünlerin pahalı olmasının sebebi argan yağının büyük uğraşlar sonucunda çıkarılabiliyor ve el ile işleniyor olmasıdır. Üretimindeki külfet ve zorluk ürünün fiyatını biraz yükseltmektedir.

psikoterapi nedir, psikoterapi yapımı, psikoterapi yapım şekli

Psikoterapi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Psikoterapi, bir bireyin önceden yaşamış olduğu olaylardan dolayı girdiği duygusal ve davranışsal olarak tanımlanabilen sorunların ve hastalıkların çözüme kavuşturulması için geliştirilen tedavi yöntemidir. Bu hastaların ruh sağlığının düzelmesi adına yapılan çalışmalar ve tedaviler sonucunda hastanın ruh sağlığını ve problemlerini gidermek adına yapılan tedavilerin tümüne psikoterapi adı verilmektedir.psikoterapi nedir, psikoterapi yapımı, psikoterapi yapım şekli Zihinsel ve duygusal kaygıların temelini oluşturduğu psikolojik problemler, bu problemlere sahip insanların hayatını hızla mahveden ve felakete sürükleyen rahatsızlıklardır. Bu rahatsızlıkların önüne geçilebilmesi ve hastaların normal yaşantılarına dönmeleri için psikoterapi tedavileri son derece önemli bir konumda bulunmaktadır.  Kişinin normal hayatına dönebilmesi için yapılan psikoterapi tedavileri, uzmanlar tarafından doğru bir şekilde yapıldığı takdir de kısa süre içerisinde hastanın normal yaşantısına dönmesini sağlamaktadır. Psikoterapi, uzman doktorlar tarafından hasta ile arasında duygu ve düşünce alışverişi üzerine kurularak uygulanmaktadır. Psikoterapi tedavisi süresince hasta ile uzman doktor arasında ki diyaloglar ve bağlar özet haline getirilerek tedavinin ilerlemesi için kullanılmaktadır. Günümüzde psikolojik, ruhsal ve duygusal rahatsızlığı bulunan bireylerin tedavisi için kullanılan en yaygın tedavi yöntemi olan psikoterapi, çözüm odaklı ve gelişime açık bir tedavi yöntemidir. Seanslar şeklinde uygulanan psikoterapi tedavisinde ki seans sayısı, hastanın durumuna, rahatsızlığının seviyesine göre değişmektedir. Uzman psikologlar ve doktorlar tarafından doğru uygulanan tedavi sonrasında seanslar bittikten sonra hastalar normal yaşantılarına dönebilmektedir ve hayatlarını normal bir şekilde geçirebilmektedirler.

vücut çorabı, vücut çorabı modelleri, vücut çorabı büyük beden

Vücut Çorabı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kadınların her zaman görünümlerine ve giyimlerine özen gösterdiği herkes tarafından bilinmektedir. Kadınlar sadece dışarıda giydiklerine değil aynı zamanda yatak odalarında giydikleri kıyafetlerine de her zaman özen göstermekte ve kendilerini yenilemektedirler. Son yıllarda ise fantezi iç giyim dünyası ile ilgili birçok kadın vücut çorabı hakkında konuşmaktadır. Oldukça çekici ve seksi görünen vücut çorapları birçok kadın tarafından denenmekte ve beğenilmektedir. Erkekleri oldukça etkileyen ve baştan çıkartan vücut çorapları sayesinde yatak odanıza yeni bir renk katabilirsiniz.vücut çorabı, vücut çorabı modelleri, vücut çorabı büyük beden

Çekici görünmenin sırrı

Birçok kadının severek ve beğenerek kullanmış olduğu vücut çorabı son yılların en çok konuşulan ve fantezi giyime damgasını vuran kadın iç giyim kıyafeti olmayı başarmıştır. Erkeklerin de oldukça hoşuna giden vücut çorapları gerek özel bölgelerde yer alan dekolteleriyle, gerekse de bacağınızda ve kollarınızda yer alan dekolteleriyle oldukça dikkat çekici ve seksi bir görünüme sahiptir. Birçok kadının tercihi olan siyah vücut çorapları sizlerin çok daha seksi görünmesini sağlamakla birlikte erkeklerin de oldukça hoşuna gitmektedir.

Yatak odanızda yeni bir deneyim

Yatak odalarında giyimlerine oldukça dikkat eden kadınlar arasında vücut çorabı hakkında oldukça konuşulmaktadır. Bilhassa sırt dekolteli vücut çorapları ve yırtık vücut çorapları erkeklerin en çok beğendiği modeller arasında gözlenmektedir. Eğer sizler de yatak odanızda farklı ve yeni bir deneyime ihtiyacım var diyorsanız giyeceğiniz vücut çorabı ile erkeğinizi baştan çıkarabilirsiniz.

saç ekimi merkezi, deneyimli saç ekimi merkezi, saç ekimi yaptırma

Profesyonel Saç Ektirme İstanbul

Toplumda erkekleri en fazla etkileyen sorunlardan birisi olan saç dökülmesi, saç ektirme işlemi ile kalıcı olarak ortadan kaldırılabilir. Saç dökülmesinin sebepleri, en başta genetik, stres ve çevresel etkenler olarak sıralanabilir. Saç dökülmesine en kalıcı çözüm ise saç ektirme yöntemidir. Saç ektirme işlemi yaptırmak isteyenler, farklı sebeplerle tereddüt yaşayabilirler. Ancak profesyonel saç ektirme İstanbul’da sizler için en az tereddüt ile bu işlemi gerçekleştirebilir.saç ekimi merkezi, deneyimli saç ekimi merkezi, saç ekimi yaptırma

Saç ekimi yapan merkezlerin özellikleri neler olmalı

Profesyonel saç ektirme İstanbul’da farklı merkezlerden yapılabilmektedir. Bu merkezlerin özelliklerin ve diğer saç ektirme merkezlerinin bir takım şartları taşıması gerekiyor. Bu şartları şöyle sıralayabiliriz

 1. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler, o merkezde plastik cerrahın bulunmasına dikkat etmelidir. Bu konuda uzman doktor ve ekibi son derece önemlidir.
 2. Saç ekimi işleminin nerede yapıldığı da önemlidir. Hastane imkânlarına sahip olmayan, apartman dairesi, merdiven altı gibi yerlerde saç ekimi yaptırmamanızı tavsiye ederiz.
 3. Saç ekim merkezleri, sizinle ilgili gerekli tespitleri yapmadan size fiyat vermemelidir. Çünkü yapılacak olan işlemin büyüklüğü fiyatı etkileyebilir.
 4. Kullanılan aletlerin tek kullanımlık olması son derece önemlidir. Zira böyle olmayan durumlarda, daha önce kullanılan bir aletten size hastalık bulaşabilir.

Bunlar haricinde, saç ektirme işlemi yapacak olan kişinin dikkat etmesi gereken başka hususlar da vardır.

 1. İnternetten gördüğünüz fotoğraflara itibar etmeyiniz.
 2. Saç ektirmiş kişilerle gerekirse birebir görüşüp fikirlerini alın.
 3. Saç ektirme merkezlerinin gereken şartları taşıyıp taşımadığını kontrol edin.

Bütün bu hususları göz önünde bulundurduktan sonra, size en uygun olan merkezde, güvenli bir şekilde saç ektirme işlemini yaptırabilirsiniz.