bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu fiyatları

Bağcılar Sürücü Kursu Fiyatları Ne Kadar?

Artık lüks olmaktan çıkıp her yaştan insan için zorunluluk halini alan ehliyet sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan istediğiniz yere seyahat edebilmektesiniz. Hem güvenli sürüş tekniklerini öğreneceğiniz hem de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan bilgiye ve pratiğe dayalı testleri geçebilmenize olanak tanıyan bağcılar sürücü kursu fiyatları ile dikkat çekiyor. Siz de bu fırsatı kaçırmadan ehliyet sahibi olup, şehir içinde özgürlüğünüzü kazanabilirsiniz.bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu fiyatları

Yeni düzenlemeler

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ehliyet alımı için yaptığı yeni düzenlemelerde oluşturulan stajyer sürücülük tanımı kafaları karıştırdı. Özellikle stajyer sürücülerin tek başlarına araç kullanamayacaklarına dair çıkan haberlerin asılsız olması ehliyet sınavına başvuruları bir kat daha artırdı. Ülkemizde en çok tercih edilen ehliyet tiplerinden biri olan B sınıfı ehliyette oluşturulan bu stajyer sürücülük kavramında sürücü, 2 yıl boyunca 75 ceza puanının üzerinde ceza alması durumunda ehliyeti iptal edilmekte ve psikoteknik rapor alması için hastaneye gönderilip ehliyet başvuru işlemleri yeniden başlamaktadır. Yeniden sınava alınan bu kişilerden aynı hatayı yapmaması beklenmektedir.

Motosiklet ehliyetleri

Yeni düzenlemeler ile A, A1 ve A2 olmak üzere 3 çeşide ayrılan motosiklet ehliyetlerinde A1 ehliyet 50-125 cc arası motosikletleri kapsamakta, A2 125-500 cc motosikletleri kapsamakta, A ise 500 cc ve üzeri ehliyetleri kapsamaktadır. Bu noktada A ehliyetinin alınması için en az 20 yaşında olmak gerekmesi dikkat çekici bir düzenleme olarak görülmektedir. Ehliyet alım süreci ile ilgili detaylı bilgi ve bağcılar sürücü kursu fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir