saç rengi açma, saç rengi açma yöntemleri, saç rengi nasıl açılır

Basit Saç Rengi Açma Yolları

Sizlere evinizde saç renginizi nasıl açabileceğinizi ve pratik saç rengi açma yollarını bu yazımızda anlatıyoruz.

SAÇ RENGİ NASIL AÇILIR ?
Saçımın Rengini Nasıl Açabilirim ? ve Saçımın Rengini Açmak İçin Ne Yapmalıyım ? tarzındaki sorular dünyadaki tüm bayanların sürekli olarak yakındığı ve muzdarip olduğu bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.  Bu soruna çözüm bulmak ise oldukça zorlu ve stresli bir işlemdir diyebiliriz. Çünkü doğal saç açıcıları bulmak çoğu zaman imkansız ve zor gibi durmaktadır. Bulunmadığı takdir de saçlarımızın yanma ve yıpranma gibi tehditlerle karşı karşıya olduğunu hepimiz çok iyi biliriz. Bu durumla savaşmak elbette ki bayanların korkulu rüyası olmuştur. Bu nedenle de saç rengi nasıl açılır konusunda sizlere yardımcı olmak adına elimizden ne geliyorsa sizlerle paylaşmaya hazırız.Saç rengi açıcı solüsyonlar, saç açıcı kimyasal maddelerden ziyade daha çok doğal yöntemlerin tercih edilmesi elbette doğru bir seçim olacaktır. Ancak bazı durumlar da yani çok fazla koyu olan saç renklerinde doğal saç açıcı maddeler çok fazla fayda sağlamaya biliyor. Bu nedenle de bu maddeleri kullanmak mecburiyetinde kalabiliyoruz. Bu nedenle de seçebileceğiniz en zararsız saç açıcı solüsyonları elde etmeniz sizler için çok yararlı olacaktır. Böylece daha az zararla saçlarınızın kurtarıcı olabilirsiniz.saç rengi açma, saç rengi açma yöntemleri, saç rengi nasıl açılır

Saç Rengini Açıcı Maddeler

Saç Rengimi açmak için hangi maddeleri kullanabilirim ? ve Saç Rengini Açan maddeler nelerdir ? tarzındaki arayışlarınıza hemen yanıt verelim. Bu işlemleri gerçekleştirebileceğiz bir çok madde bulunmaktadır. Bunların bir kısmını elbette ki kuaförler de sık sık görmüşsünüzdür. Ancak bunların dışında bir de yurt dışında kullanılan saç açıcı maddeler bulunmaktadır. Saç açıcı madde konusunda en önde gelen ürün elbette ki oriel olacaktır. Bunun dışında bir de papatya, bal vs. gibi doğal ürünlerle saç açma teknikleri bulunmaktadır. Eğer daha az kimyasal kullanmak zorunluluğunda hissediyorsanız kesinlikle bu yöntemleri tercih etmeniz sizler için bir hayli iyi olacaktır.

Doğal Yöntemlerle Saç Açma 

Papatya ile Saç Rengi Nasıl Açılır ?

Herkesin de bildiği gibi papatyalar çok güzel çiçekler olmasının yanı sıra çok iyi bir saç açıcı madde olarak karşımıza çıkmaktadır. Papatya ile saç nasıl sarartılır, papatya ile saç nasıl açılır, papatya ile saç açma ve papatya ile saç rengimi nasıl açabilirim ? sorularına yanıt arayanlara izlemesi gereken yolları adımı adımına anlatacağız. Öncelikle Papatya ile saç rengi açmak için aktarlardan bir miktar bu bitkiden satın almalısınız. Hemen ardından ise bir tencere de bu papatyaları bir miktar su ile kaynatıyorsunuz ve sonraki adım olarak soğumasını bekliyorsunuz. Papatya suyu soğurken sizler de saçlarınız yıkayıp kremleyerek hemen ardından bu karışımı saçlarınıza iyice yedirerek uyguluyorsunuz. İlk adımdan saçlarınız bir miktar açılacaktır. Bu işlemleri 2 haftada bir yinelediğiniz taktirde saçlarınızın doğal yöntemlerle açma yolundaki en büyük adımı atmış bulunuyor olacaksınız.

Limon ile Saç Rengi Nasıl Açılır ?

Limon ile saç rengimi nasıl açabilirim , limon ile saç rengi açma, limon ile saç rengi açma tarifi ve limon ile saç rengi nasıl açılır ? tarzındaki konularda bilgi edinmek isteyenler oldukça doğru bir yerdesiniz. Bu işlem oldukça basit ve bir o kadar da en sağlıklı ve en doğal yöntem olarak bilinmektedir. Ancak bu işlemleri yapabilmek için biraz güneş ışığına ihtiyaç duyacaksınız. Bu nedenle de yaz aylarında saç açmak için en doğal yöntem limon kullanmak olacaktır. Limon ile saçlarınız açmak istiyorsanız öncelikle 1 bardak limon suyunu 3 bardaki suya ekliyorsunuz ve koyu saç renginize çok iyi bir şekilde yediriyorsunuz ve güneşli bir yerde saçlarınız kurutuyorsunuz. Bu işlemin sonucunda gözlerinize inanamayacaksınız.

Bal ile Saç Rengi Nasıl Açılır ?

Bal ile saç rengi nasıl açılır, bal saç rengi açar mı, bal ile saç rengi açanlar bu işlemi nasıl gerçekleştiriyorlar ? sorularına sizleri aydınlatmak amacı ile oldukça net yanıtlarla karşınızdayız. Bu işlem diğer doğal saç açma yöntemlerine göre biraz daha uğraştırıcı olacaktır. Çünkü 7 ila 8 işlem sonucunda saçlarınız hafif hafif açılma gösterecektir. Bal ile saç açma tarifi ise şu şekildedir. Öncelikle bir miktar saç kremi elde etmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise bu kremi bir miktar yani göz kararı bir ölçümle has arı barı ile karıştırmalısınız. İyice saçlarınız uyguladıktan sonra saçlarınız kapatın ve 7 saat civarı bu şekilde bekleyiniz. İşle bittiğinde gördüğünüz manzaraya çok şaşıracaksınız.

Bira ile Saç Rengi Nasıl Açılır ?

Doğal yöntemlerle saç açma teknikleri arasında en basit ve en kolayı bira ile saç açma tekniğidir. Bira ile saç rengimi nasıl açabilirim. Bira ile saç açanlar hangi yöntemleri uyuluyor ve bira ile saç rengi açma nasıl yapılır ? eminiz ki en çok merak ettiğiniz sorulardır. Tek yapmanız gereken bir miktar bira elde edip bunu saçlarınıza sürmek olacaktır. Hemen ardından ise biraz güneşte beklemek. Saçlarınızdaki açılmaya inanamayacaksınız.

C Vitamini ile Saç Nasıl Açılır?

C vitamini ile saç açma teknikleri sizler için belki biraz daha masraflı olacaktır ama doğal saç açma yöntemleri arasında en yararlı seçim budur diyebiliriz. İlla ki sorularınız arasında C vitamini ile saç nasıl açılır, C vitamini saça faydaları, C vitamini saçı uzatır mı, C vitamini ile saç nasıl açılır ve C vitamini ile saç açma nasıl olur tarzındaki cümleler vardır.  Hemen bir eczaneden 10 tablet C vitamini alıyorsunuz ve bunu şampuanla beraber ezip mükemmel bir karışım oluşturuyorsunuz. Ardından her duşa girdiğiniz da saçlarınız bu karışımla iyice yıkıyorsunuz ve bir kaç hafta sonunda C vitamini ile saç açma mucizelerine tanık oluyorsunuz.

Basit Saç Rengi Açma Yolları” hakkında 2 yorum

  1. Merhabalar,

    Saçlarımın rengini ben seneler önce papatya suyuyla açmıştım. Bu yöntem hem çok doğal hem de saçımın rengini birkaç ton değiştirmişti. Saçın rengini yıpratmadan açmak için papatya suyu bence şahane bir yöntem. Evde kolaylıkla saçınızın rengini papatya suyuyla açabilirsiniz.

  2. birçok doğal yöntem kullandım saçımı açmak için ama bir türlü istediğim sonucu elde edemedim .papatya açıyor saçı ama rengarenk bir açma işlemi gerçekleşiyor. saçlarım çok koyu bu yüzden oreal kullandım doğal yöntemler istediğim gibi olmadı. boya içerisine saçlarımın yıpranmasını önlemek ve boya rengini koruması için likit keratin boya koruyucu ve açıcı ekledim çok memnun kaldım size de tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir