Anvelop etek, anvelop etek modası, anvelop etek kullanımı

BU YAZIN VAZGEÇİLMEZLERİ; ANVELOP ETEKLER

Ünlü tasarımcı Diane Von Furstenberg’in tasarımları ile moda dünyasına hızlı bir şekilde giren Avlelop detaylar, zaman zaman ön plana çıkmayı başarıyor. Bu yıl da özellikle etek modellerinde ön plana çıkmayı başaran anvelop etek modası, İlkbahar-Yaz kreasyonlarında dikkat çekmektedir. Çoğu kadının beğenisini kazanan bu parçalar, etek modellerinde güzel bir görsellik yaratıyor. Modayı yakından takip eden bir çok kadın da bu görselliği yakalamak adına bu modelleri temin ediyor. Yurtdışında olduğu kadar ülkemizde de büyük beğeni kazanan anvelop etekler, günün her saatinde giyilebiliyor.Anvelop etek, anvelop etek modası, anvelop etek kullanımı

Anvelop Eteklerde Modern Çizgileri Kullanın

Bu sezondan bakıldığı zaman anvelop etek modellerinde hep modern çizgiler kullanılıyor. Herkesi ayrı bir etki altına alması planlanan bu çizgiler sayesinde hem çağdaşlık hem de feminen bir duruş ortaya çıkıyor. Kendi çizgisinden çıkmadan feminenliğini kaybetmeyen kadınlar için ise bu etek modelleri adeta vazgeçilmezler arasında yerini alıyor. Tam bir biçilmiş kaftan olarak ifade edilen anvelop etekler, özellikle geçen sezon oldukça moda olan zarf eteklerin yerini alıyor. Oldukça çekici bir görünüm yaratan anvelop etekler, herkesi etkisi altında bırakmaya da devam ediyor. Diğer modellere göre ilginç bir kesim tekniği bulunan anvelop etekler, diğer kesimlere göre diz hizasında bitiyor. Zaman zaman dizin alt kısmında da yapılan bu modeller adeta sokak modasına hitap ediyor. Bu modelleri hemen hemen herkes kendi tarzına uygun olarak kombinleyip oldukça şık bir görüntü elde edebiliyor.

Midi Boylar Ön Plana Çıkıyor

Özellikle sokak modasına hitap eden tasarımları ile dikkat çeken tasarımcıların parçaları arasında yer alan anvelop etekler, kesimleri nedeniyle yırtmaç izlenimi de veriyor. Çekicilik ön planda tutulan bu modellerde koyu renkler de göz önünde tutuluyor. Kuşaklı modelleri de dikkat çeken detaylarda bel kısmı daha düz gösteren parçalar daha çok üretiliyor. Bu modellerde kemer tokası kısmı etek modeline göre üretiliyor. Ayrıca görsel anlamda da zenginlik katılan bu modellere drapeli parçalar da kullanılıyor. Anvelop etek modelleri bir çok parça ile kombin edilebiliyor. Özellikle salaş gömlekleri ile kombinlenebilen bu parçalar topuklu ya da bağcık detaylı ayakkabılar ile de bütünlük sağlayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir