sürücü kursu ücretleri, esenler sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Esenler Sürücü Kursu Fiyatları Özel Ders

Daha önce hiç araç kullanmamış olanlar, direksiyon başına geçmemiş ve trafik hakkında da her hangi bir bilgiye sahip olmayan okuyucular, günümüzde sizlere hizmet veren sürücü kursları bulunurken, tüm dersleri en ince ayrıntısına kadar bu merkezlerden alabilmeniz mümkündür. Elbette ki kurs kayıt bedeli kapsamında bu eğitimlerde bulunurken, ilk baştan en sona kadar bilgilendirmeler yapılacaktır. Sizlerde Esenler sürücü kursu fiyatları özel ders imkânlarından yararlanarak, direksiyon pratiklerinizi yapabilir ve direksiyon sınavlarına en hızlı şekilde hazırlanabilirsiniz.sürücü kursu ücretleri, esenler sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Toplu eğitimler ve eğitimin içeriği

Bildiğiniz gibi sürücü belgelerine sahip olabilmek için bazı eğitimlerden geçiyorsunuz. Bu eğitimler ise ana başlıklar olarak şöyledir.

  • Trafik bilgisi
  • İlk yardım bilgisi
  • Motor bilgisi
  • Direksiyon eğitimi

Toplu eğitimlerde ilk 3 konu ele alınmaktadır. Direksiyon eğitimi ise kursiyerin isteği üzerine, sürücü kurşununda uygun görmesi halinde özel olarak tamamlanabilir. Genel olarak diğer eğitimler bir sınıf içerisinde diğer kursiyerler ile birlikte toplu olarak alınmaktadır.

Kurs kayıt ve harç

Kurs kayıt belgeleri, sürücü kursunuzun resmi web sayfasında alırken, merkezi ziyaret ederek de bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sürücü belgesi harcı, ehliyet almaya hak kazanmanızdan sonra, Esenler sürücü kursu fiyatları özel ders bünyesinde verilen bilgilerden olup, maliye bakanlığı anlaşmalı bankalarına yatırılacaktır. Yine bu bankaya TC numaranız ile birlikte değerli kâğıt bedeli de yatırmakta olup, hizmet bedeli de aynı bankalara yatırılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir