estetik ameliyat yapımı, estetik ameliyatı tasarımı, estetik ameliyat nasıl yapılır

Estetik Ameliyat Tasarımı Yapımı

Estetik cerrahi ameliyatlardan; burun estetiği ve göğüs büyütme ve göğüs dikleştirme ameliyatlarının ameliyat öncesinde tasarımını yapmak, oluşacak görüntüyü üç boyutlu olarak göstermek mümkündür. Bunu en iyi yapabilen sistemde dünya da 3D Vectra görüntüleme sistemidir.estetik ameliyat yapımı, estetik ameliyatı tasarımı, estetik ameliyat nasıl yapılır3-boyutlu-burun-estetigi-tasarımı

Burun estetiği ameliyatının 3 boyutlu tasarımı; Ameliyattan sonra burnunuzun alacağı şekli her açıdan rahatlıkla değerlendirmenizi sağlayacak ve karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Çok özel bir cihaz vasıtasıyla çekilen üç boyutlu görüntüler bilgisayar ortamında işlenerek size arzu ettiğiniz değişiklikler hemen gösterilebilmektedir. Burun estetiğinde en önemli kriter hastanın beklentilerine en yakın sonucun elde edilmesidir. Bu amaca yönelik en ileri teknolojik uygulama da 3D Vectra Sistemidir.3-boyutlu-gogus-buyutme-tasarımı

Göğüs büyütme ameliyatının 3 boyutlu tasarımı; Ameliyattan sonra göğüslerinizin alacağı şekli her açıdan rahatlıkla değerlendirmenizi sağlayacak ve karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Göğüs büyütme düşünen hastalar için ise hangi protez markası, şekli(damla veya yuvarlak) ve hangi boyuttaki protezin size uygun olduğunun üç boyutlu görüntünüz üzerinde görebileceksiniz. Bu program sayesinde dilediğiniz protez büyüklüğünün göğüslerinize nasıl bir şekil vereceğini görebilecek ve kararınızı daha sağlıklı alabileceksiniz.

Göğüs dikleştirme ameliyatının 3 boyutlu tasarımı; Ameliyattan sonra göğüslerinizin alacağı şekli her açıdan rahatlıkla değerlendirmenizi sağlayacak ve karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Sarkmanın derecesine göre tercih edilecek tekniğe bağlı izlerin yerini, gerekiyorsa kullanılacak protezle birlikte yeni halini gösterebilen bu sistem sayesinde aklınızda ki soruların cevaplarını daha rahat anlamanız sağlanmış oluyor.

3D (3 boyutlu) Fotoğraf Simülasyonu nedir? Dünyada medikal fotoğraflamanın VECTRA® 3D kamerası, yine aynı firma tarafından geliştirilen Sculptor™ adındaki bilgisayar yazılımını tamamlayarak plastik cerrahide uygulama öncesi ve sonrasına en iyi sonucu gorebilmektesiniz

Vectra Nedir? Vectra 3 boyutlu görüntüleme sistemidir. Ameliyata girmeden önce kendinizi görebileceksiniz . Görüntü 3 boyutlu olduğu için hastaya her pozisyondan tasarımı gösterilebiliyor ve böylece hasta fikirlerini belirterek planda değişiklikler de yapabiliyor.

Vectra hangi operasyonlarda planlanan sonucu gösterebiliyor? Vectra, meme büyütme, meme dikleştirme ve estetik burun operasyonlarında hastanın fikir edinebilmesi için çok yardımcı oluyor.

Yaptırmayı istediğim burnu ameliyat öncesinden her poziyondan özellikle önden ve yandan görebilecek miyim? Evet, Burun estetiği ameliyatı için Vectra 3 boyutlu görüntüleme sistemi; görüntünüzü her poziyondan hastaya gösterilebiliyor. Yani hasta, yaptırmak istediği burnu sağdan, soldan, aşağıdan, yukarıdan ve önden kısacası her açıdan görebiliyor. Böylece yüzünde nasıl duracağını, kendisine yakışıp yakışmayacağını anlayabililiyor.

Meme küçültme ve büyütme ameliyatlarında Vectra ile sonucu görebiliyor muyuz? Vectra, meme küçültme operasyonlarında değil ama meme büyütme ve dikleştirme operasyonlarının karar verme aşamasında hastaya oldukça fazla yardımcı oluyor. Vectra ile hastaya yaptırabileceği meme silikon boyutları boy boy gösterilebiliyor.

Böylece hastanın ameliyat sonucu ortaya çıkabilecek istenmedik ya da abartılı bir görüntüyü önceden ÖNLEYEBİLME ŞANSI oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir