estetik operasyonlar, vajina beyazlatma, dudak kaldırma estetiği

Estetikle Daha İyi Görünmeniz İçin Üç Yöntem

Vajina beyazlatma bayanların cinsel organlarında lazer teknoloji kullanarak yaptırdıkları estetik operasyonun adıdır. Lazerli cihazlar ile yapılan vajina beyazlatma işleminde kadınların ve cinsel partnerlerinin rahatsız olduğu görüntüler ortadan kaldırılabilmektedir.

 İşlemin adından da anlaşılacağı üzere vajina beyazlatma ile yapılan işlem gerçekte de bir beyazlatma işlemidir. Kadınların cinsel organlarının kenarlarında zamanla meydana gelen kararma veya morluklar derinin rengini değiştirdiği için ortaya kötü bir görünüm çıkmaktadır. Rahatsız verici ve görsel durumu olumsuz etkileyici bu işlem lazerli vajina beyazlatma işlemi ile ortadan kaldırılmaktadır.estetik operasyonlar, vajina beyazlatma, dudak kaldırma estetiği

Vajina beyazlatma estetiği yapıldıktan sonra kısa sürede normal cinsel yaşantınıza dönebilmektesiniz. Vajina kenarlarına yapılan bu işlemin 3-4 günde izleri silinmekte ve daha beyaz bir vajina silineceği için daha beyaz bir vajina bölgesine erişmiş olacaksınız.

Dudak Kaldırma Estetiği

Dudak kaldırma estetiği, bir lazerli bir estetik işlemi değildir. Farklı yöntemler kullanılarak yapılan bir dolgu işlemidir. Dudakların altına enjekte edilen insan sağlığına zararı bulunmayan maddeler sayesinde dudak kaldırma estetiği yapılabilmektedir. Dudakların kaldırma işlemine ihtiyaç duymasının ana nedeni yaşlılıkla birlikte yaşanan kas ve doku sarkmalarıdır. Genel yüz dokusunun gevşemesi ile yaşanan dudak sarkmaları dudak kaldırma ile tedavi edilmekte ve dudaklar daha iyi bir görünüme kavuşturulabilmektedir.

Dudak kaldırma işleminde dolgu malzemesinin der altına verilmesi için enjektör kullanılabileceği gibi dolgu malzemesinin dudak derisinin kesilmesi ile deri altına verilmesi mümkün olabilmektedir. Bu iki işlemden ilki ameliyatsız olarak dudak kabartma olarak ifade edilirken kesi ile yapılan dudak kabartma işlemi ameliyatlı dudak kabartma olarak ifade edilmektedir.

 Boyun Germe

Boyun germe estetiği erkek ve kadın için de yapılabilen bir işlemdir. Her iki cinsiyetteki insanlar yaşlılıkla birlikte boyun kısımlarında da tıpkı yüzdeki sarkmalara benzeyen oluşumlarla karşılaşmaktadırlar. Yaşlılıkla birlikte farklı sebeplerle de yaşanan boyun sarkıklıkları veya deri kırışıklıkları boyun germe estetiği ile düzeltilmektedir. Yüz germe estetiğinde kullanılan yöntemlerin benzerlerinin uygulanması ile yapılan boyun germe estetiğinde oluşan sarkmanın türüne göre estetik operasyonu planlanmaktadır. Boyun germe estetiğinde genel olarak tercih edilen yöntem derinin sıkılaştırılmasını sağlayacak yöntemlerdir. Sarkan derinin ameliyatla alınması boyun germe yönteminde tercih edilebilen bir yöntemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir