şikeli futbol maçları, şikeli iddaa kuponları, şikeli maçlardan oluşan iddaa kuponları

Futbol Maçlarında Şike Devam Ediyor Mu?

İddaa oyuncularının bir ara başında bela olan durumlardan bir tanesi şikeli maçlardı. Ne kadar doğru olduğunu tam olarak bilemediğimiz ancak bazı yaptığımız gözlemler sonucu vardığımız noktalar şike haberlerinin gerçek olduğunu kanıtlar nitelikte. Ortada yüzde yüz doğru bir şike haberi ne yazık ki yok. Ancak şike var denildiği zamanlarda futbol maçları bir acayip geçiyordu. Hiç ummadık takımlarda ummadık skorlar ile maçı kazanıyor ve kesin maçı kazanır dediğimiz takımlar komik bir şekilde maçı kaybediyordu. Durum böyle olunca bizlerin kuponları da allak bullak olup yatıyordu.şikeli futbol maçları, şikeli iddaa kuponları, şikeli maçlardan oluşan iddaa kuponları

Uzun bir süredir şike ile ilgili haber pek çıkmıyor. Ya gerçekten şike var da çok iyi bir şekilde saklanıyor ya da şuan oynanan maçlarda şike bulunmuyor. Maçlarda şike olup olmadığını kesin bir şekilde bilmek pek mümkün değildir. Bu nedenle internette karşınıza çıkabilecek şikeli maç kuponu veriyorum diyen kişilere itibar etmeyin. Bu kişiler para kazanma hırsı bulunan iddaa oyuncularını dolandırmaktan başka bir işe yaramayan kişilerdir. Bu tür inşalara bir defa bulaşırsanız sürekli olarak size kupon satmaya çalışırlar ve saçma sapan kuponlar verirler. Verdikleri kupon şansa tutarsa o zaman değmeyin keyiflerine. Size abuk sabuk bir yeni kupon oluşturur ve bunu yüksek meblağlı fiyattan satmaya çalışırlar.

Şikeli maçlar üzerinden para kazanmak mümkün müdür diyecek olursanız elbette mümkündür. Sonuçta bu maçlar iddaa bülteninde yer alır ve oynanıp sonuçlanır. Eğer gerçekten var ise bu maçlara ulaşmak ve kesin bilgi almak gerektiğini unutmamanızı hatırlatmak isteriz. Şikeli maçlar sayesinde para kazanmak isterken dolandırıcıların ağına düşmemeye dikkat edin.

Bir maçın şikeli olabileceğinden şüpheleniyorsanız bets10, rivolo, superbahis, betboo ve betin gibi yabancı iddaa sitelerinde canlı iddaa oynayabilirsiniz. Şikeli olduğunu düşündüğünüz maç başladıktan sonra istediğiniz herhangi bir dakikasında canlı iddaa oynayabilirsiniz. Böyle maç oynanırken kaçırılan goller, futbolcuların performanslarını vb. inceleyerek maçta şike olup olmadığını anlayabilir buna göre iddaa oynayabilirsiniz. Atabileceği bir golü kaçıran oyuncuyu, tutabileceği bir topu tutmayıp gol yiyen kaleciyi maçı iyi bir şekilde takip ederseniz anlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir