göğüs büyütme operasyonu, göğüs nasıl büyütülür, operasyon ile göğüs büyütme

Göğüslerinizi Küçük Hissediyorsanız Buyrun

Her ne kadar da göğüs ölçüleri vücutlarınız ile orantılı olmuş olsa dahi, bazı bayanlarımız için maalesef bu durum öyle olmuyor. Eğer ki göğüs ölçülerinizi normalinden küçük hissediyorsanız, artık sizlerde bu konuda estetik merkezlerinden, uzman doktorlar ve cerrahlar ile görüşerek profesyonel destek alabilirsiniz. Günümüzde estetik sektörü oldukça gelişmiş olurken, ameliyat korkusu olan bayanlarımıza da sunulan hizmetler dahilinde artık, ameliyatsız meme büyütme estetiği mümkün hale gelmektedir. Bu işlemler oldukça kısa sürerken, iyileşme süreci de rahat olmasından dolayı tercih sebeplerinden olmaktadır. Aşağı da yer alan başlıklar altından, işlemlerin nasıl uygulandığı, uygulanan işlemler sonrası kazanılan hacmin kalıcılık süreleri ve diğer konularda da bilgilere ulaşabilirsiniz.göğüs büyütme operasyonu, göğüs nasıl büyütülür, operasyon ile göğüs büyütmeAmeliyatsız büyütme işlemi nasıl yapılıyor?

Genel olarak kesiler ve dikiş izlerinden korkan, tedirgin olan bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Bilmeniz gerekir ki, ameliyatsız olan bu işlemler ortalama olarak 30 ile 60 dakika aralığında gerçekleştirilmektedir. Böylelikle gerek daha kolay gerekse de ağrısız olmasından dolayı günümüz bayanlarımızın tercihleri arasında. Bu işlemler; çok küçük bir delik noktasından enjektörler ile birlikte dolgu malzemeleri kullanılarak uygulanmaktadır. Dolgu malzemeleri ise aqualift, hyalüronik asit olarak belirlenirken su bazlı olarak tercih edilmektedir. Bahsedilen çok ufak bir kesi içerisinde sokulan enjektör ile göğüs hacim kazandırılmakta ve şekillendirilmektedir. Fakat genel olarak bu işlemler, 1-2 beden kadar ameliyatsız meme büyütme estetiği için tercih edilmektedir. Eğer ki daha büyük göğüs ölçülerine sahip olmak istiyorsanız, protez göğüs modellerine göz atmanız gerekiyor.

İyileşme ve işlem sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Bahsetmekte olduğumuz bu işlemlerden sonra ilk hafta ağır spor hareketlerinden uzak durmak sizlere sağlık açısından destek olacaktır. Yine bilmeniz gerekiyor ki, meme dokusu altından yapılan bu uygulama, süt bezleri ile yakından bir bağlantısı yoktur. Bundan dolayı emzirme konusunda her hangi bir engel teşkil etmeyecektir. Uygulamanın ilk günlerde ameliyatsız meme büyütme estetiği sonrası oluşan şişlikler kısa zamanda ortadan kalkar ve iyileşme süreci de oldukça rahattır. Bu dolgu malzemelerinin kalıcılığı ise ortalama 5 ile 8 sene aralığında değişiklik gösterirken, tekrar uygulanması ve tekrar hacim kazandırılması da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir