Google Play’ın En Gözde 10 Oyunu Hangileridir?

Bilindiği üzere google play oyun alanında birçok başarıya imza atmıştır. Birçok oyun severlerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan google play’ı 2014 serisinin yanısıra 2015 yılında da birçok alanda eğlenceli ve sıradışı oyunlar hazırlayarak oyunseverlerin hizmetine sunmuştur. 2015 döneminin en popüler oyun türlerine sahip olan google play özellikle 2015 yılının en gözde 10 oyunu sayesinde oyunseverleri kendine adeta hayran bırakmıştır. Peki 2015 yılının oyun sezonunu başarıyla tamamlayan google play’ın bu dönemde oyunseverlere sunduğu en gözde ve bir o kadar da en kaliteli 10 oyunu hangileridir? dilerseniz bu konu hakkında da sizlere bilgi sunalım.Google Play Oyunları, en gözde Google Play oyunları, Google Play

İşte Google Play’ın 2015 Döneminin En Gözde 10 Oyunu

  • Piano Tiles: Harika bir macera oyunu olan piano tiles oyunu özellikle zengin görsel efektleri sayesinde oyunseverlerin beğenisini kazanmıştır. Bu nedenle google play’ın en gözde 10 oyunları arasında yer almıştır.
  • Uash Of Clans: Google play’ın en popüler oyunlarından biri de hiç şüphesiz ki uash of clans oyunudur. Özellikle macera dolu içeriği sayesinde oyunseverleri kendine adeta hayran bırakan bu oyun geniş kullanıcı kitlesi sayesinde google play’ın en kaliteli oyun türleri arasına dahil olmuştur.
  • Candy Crush Soda: Küçük ayıcıkların ve rengarenk şekerlemelerin yer aldığı candy crush soda oyunu birçok özelliği sayesinde oyunseverler tarafından takdir kazanmıştır. Eğlenceli olmasının yanısıra öğretici ve zeka geliştirici bir özelliği de bulunan oyun geniş kullanıcı potansiyeli sayesinde google play’ın en gözde oyunları arasında yer almayı başarmıştır.
  • Criminal Cose: Google Play’ın en gözde oyunlarından biri de hiç şüphesiz criminal cose adlı oyun türü olmuştur. Sıradışı görsel efektlerinin kullanıldığı oyunda macera ve eğlence özelliğinin ağır basması nedeniyle oyun tutkunları tarafından büyük bir beğeni toplamış ve bu sayede google play’ın en popüler 10 oyunu arasında yer edinmiştir.
  • World Broin: Google play’ın en gözde 10 oyunlarından biri de yine hiç şüphesiz world broin adlı harika oyundur. Evet gerçekten de harika bir macera oyunu olan world broin oyunu yine diğer 10 oyunlarda olduğu gibi zengin içeriği sayesinde oyun tutkunlarını kendine hayran bırakmayı başarmış ve bu sayede google play’ın en gözde 10 oyunu arasına girmeyi başarmıştır.
  • Juice Jam: Google play’ın en popüler 10 oyunlarından biri de yine hiç şüphesiz juice jom adını alan oyun türüdür.Birçok özelliği sayesinde oyunseverlerin takdirini elde eden oyun oyun tutkunlarının beklentilerini yerine getirdiğinden dolayı google play’ın en gözde 10 oyunu olarak seçilmiştir.
  • Mortal Kombat X: Harika bir oyun olan mortal kombat x oyunu ise yine son teknolojiye sahip olan grafikleri ve macera dolu konusu sayesinde kullanıcılarının tercihlerine doğrudan hitap etmiş ve bu sayede google play’ın en gözde 10 oyunu olarak kendine yer edinmiştir.
  • Lifeline: Yine süper bir oyun olan lifeline oyunu ise birçok özelliği sayesinde oyun tutkunlarını kendine hayran bırakmış ve bu sayede de google play’ın en gözde 10 oyunu arasına dahil edilmiştir.
  • Zigzag: Sanırım harika bir oyun olan zigzag oyunu hakkında bilgi sunmaya gerek bulunmamakta çünkü macera ve heyecan dolu bir özelliği bulunan bu harika oyun da google play’ın en popüler 10 oyunundan biridir.
  • Cooking Dash 2016: 2016 döneminin en gözde google play oyunlarından olan bu oyunda da sıradışı ve son teknolojili grafikler kullanılmıştır. Harika bir macera oyunu olan cooking dash 2016 serisi de geniş kullanıcısı sayesinde ve aldığı beğeni nedeniyle google play’ın en gözde 10 oyunlarından biri olmuştur.

Peki Bu Oyunlar Neden Google Play’ın En Gözde 10 Oyunu

Evet belki birçoğumuzun merak ettiği bir konudur bu.Çünkü bu oyunların en belirgin özelliklerinden biri geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olması ve bununla birlikte her yaştan oyun tutkunlarına doğrudan hitap etmesidir. Bu nedenle de google play’ın en gözde 10 oyunudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir