cilt maskesinin faydaları, cilt maskeleri ne işe yarar, cilt maskesinin önemi nedir

Her Şeye Karşı Etkili

Açık havada havuza veyahut denize girmek isteyen kişiler olabilir. Sahilde gezmek veya biraz güneşlenmek isteyen beyaz tenli insanlardan, güneşe çok az maruz kalsalar bile bu onlar için çok büyük bir problem ve acı demektir. Bu tür şeylerin önüne geçmek için ise çeşitli ürünler geliştirilmiştir. Bu tür ürünlerin ülkemizdeki üreticisi ve dağıtıcısı olan Secret Age firması, tamamen yerli ve kendi sermayesi ile dünyada birçok ülkede saygı gören üniversiteler ve uluslararası doğal hammadde üreticisi IFF Lucas Meye Cosmetics France ile yaptığı anlaşmalar ile bu ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır. Üretilen bu cilt maskesi firmanın üretmiş olduğu her ürün gibi bu ürün de kesinlikle doğaldır.cilt maskesinin faydaları, cilt maskeleri ne işe yarar, cilt maskesinin önemi nedir

Güneş kremi

Üretmiş olduğu kremlerden ilki lipozomlu gotu kola leke kremidir. Bu kremin esas kullanım alanı leke ve sivilcelere karşıdır fakat güneş yanıklarına karşı da çok iyi sonuçlar çıkarmıştır. Bu krem kesinlikle SPF ve doğal olarak da cıva içermemektedir. İkinci ürün ise arı sütü elix – ir nemlendirici cilt maskesi de önemlidir. İçerisinde barındırdığı arı sütü, SPF aktifinden çok daha güçlü olup, cildinizi korurken aynı zamanda nemlenmesini de sağlar. Göz çevresi hariç cildin her yerinde kullanılabilir. Güneşten koruma etkisinin yanında sivilce ve siyah nokta oluşumunu da önler. Firma tarafından üretilmekte ve satılmakta olan güneş kremi ve diğer bütün ürünler içerisinde SPF aktifini barındırmaz çünkü bu aktif de kendi içerisinde cıva taşımaktadır. SPF, cıva, ve bunlar gibi daha bir çok zararlı kimyasalı barındırmayan bu güneş kremi, firmanın diğer ürünleri gibi doğaldır. Yapılan çeşitli testler ile de hiç bir kimyasal taşımadıklarını kanıtlamışlardır. Bu kremler, hiç bir şekilde hiç bir hayvanın üstünde test edilmemiştir. Bu kremlerin üretim aşamaları kontrol altındadır. Bu iki krem de doğallıklarından dolayı herhangi bir alerjik etkiye sebep olmazlar.

Hem Yanık Karşıtı Hem Nemlendirici

Bu iki güneş yanığı önleyici krem, diğer firmaların kremlerinin aksine tamami ile doğal olmaları ile ön plana çıkmaktadırlar. Ayrıca doğallıkları ile güneşe karşı koruyucu olmalarının yanı sıra cildi nemlendirerek, günlük bakımında da yardımcı olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir