paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

İstanbul Paintball Fiyatları

ABD’li orman görevlilerinin ağaçları işaretlemek için daha zevkli bir yöntem bularak boya atan silahlar kullanmaya başlamasıyla ilk adımları atılan paintball sporu resmi olarak 10 yıl gibi kısa bir süredir tanınmasına rağmen ABD başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde aktif bir şekilde oynanmaktadır. Bununla birlikte, ülkemizde de hızla yaygınlaşan bu spor dalı İstanbul şehrinde en çok tesise sahiptir. Ayrıca, İstanbul paintball fiyatları oldukça uygun ve hesaplıdır.paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

En az 10 kişilik bir ekiple oynanabilecek paintball oyununda iki takım oluşturulur ve bu iki takımı oyun süresince izleyecek ve oyunla ilgili tartışmaya kapalı karar verme yetkisine sahip bir de hakem tayin edilir. Oyun öncesinde tesis görevlileri tarafından kısaca oyun kuralları ve uygulanabilecek taktikler anlatıldıktan sonra hakemin düdüğüyle oyun başlar. Oyunda oyuncuların rakip takımın oyuncularının paintball silahları tarafından vurularak boyanmamaya dikkat etmeleri gerekir. Rakip oyuncunun isabetli atışı sonucu üstüne boya sıçrayan oyuncu hakemin kararıyla elenir ve hızla oyun alanını terk etmesi beklenir. Takım ruhunu canlandıran ve liderlik ve yönlendirme vasfını geliştiren paintball oyununun kuralları bu şekilde özetlenebilir.

Sonuç olarak, İstanbul paintball fiyatları hakkında İstanbul’un çeşitli yerlerinde bulunan paintball sahalarının oyunun keyifle ve etkin biçimde oynanabilmesine imkan tanıdığı söylenebilir. Ayrıca, kullanılan ekipmanlar dünya standartlarında olup talep edilen ücretler sunulan bu hizmetlerin yanında gayet makul görünmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir