Karın Germe Estetiğini Kimler Yaptırır?

Daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için öncelikle tavsiye edilenlerin başında spor ve diyet gelmektedir. Ancak sadece spor ve diyetin yeterli olmadığı durumlarda karın germe ameliyatı en çözüm olarak gerçekleştirilmektedir. Karında sarkmalar ve gevşemeler karın germe işlemleri için idealdir. İleri yaşlarda bu ameliyatlar doktor tarafından uygun görülebilir. Bu ameliyattan makul beklentileri olan ve psikolojik dengesi yerinde kişiler için bu ameliyat uygundur. Bu ameliyat için öncelikle seçilecek yerin kalitesi en önemli konudur. Bu nedenle bu ameliyatın güvenli ellerde yapılması, ilerde büyük sorunlar yaşamamak için dikkat edilmesi gerekenlerin başında yer almaktadır. Doktorun, kişiyi bu ameliyata en doğru şekilde hazırlaması, doktorda aranması gereken en gerekli özelliklerin başındadır.karın germe işlemi, karın germe nasıl yapılıyor, karın germe işlemi sonrasında neler oluyorKarın Germe Ameliyatı Kimler İçin Uygun Görülür

Şeker hastalığı, hormonal bozukluklar, yüksek tansiyonu olanların bu hastalıkları kontrol altına alınmışsa bu operasyonu geçirmelerinde hiçbir sakınca yoktur. Aşırı kilo alıp verenler ve hamilelik sonrası karın sarkması görülen kişiler de karın germe işlemi tercih edilmektedir. Ancak aşırı kilolu kişilerin bu ameliyattan önce uygun kiloya ulaşması önerilir. Karın germe ameliyatlarının çok geç yaşlara kalması tehlikeli olabilir. 30 yaş ve üstü sağlık açısından uygun görülen kişiler için yapılabilmektedir. 55-60 yaş olarak üst sınır olarak bilinmektedir. Karın germe estetiği merkezlerinde hastanın isteklerine cevap verirken, hastanın yapılması gerekenleri ve hangi hastalara, hangi yöntemlerin uygun olacağını belirlemekte en iyilerin arasında sayılmaktadır.

Hamilelik Sonrası Karın Germe Ameliyatı

Karın germe ameliyatının hamilelik sonrası yapılabilmesi için, 6 beklemek ve hamilelikten sonra oluşan şişkinliğin ortadan kalkmasının gerekliliği uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Hiç doğum yapmamış hanımların, doktorla görüşmesi sonucu belirlenen yöntemlerle bu ameliyat sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aşırı kilolu kişilerden ameliyat öncesi doktorun beklentisi, ideal kiloya ulaşmaktır. Bazı yerlerde karın germe işlemleri hastanın özel durumları göz önüne alınmadan yapılır. Ameliyat olmak isteyen herkesin, sağlık durumuna bakılmadan sadece maddi kazanç sağlamak isteyen doktorlar için basit bir durum olarak görülmektedir. Bu nedenle karın germe estetiği için, gerek seçkin doktorları gerekse bu işlemlerin teknolojinin son yenilikleri ile gerçekleştirildiği kanıtlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir