loreal absolut bakım kürü, loreal bakım kürü kullanımı, loreal bakım kürünün faydaları

LOREAL ABSOLUT CELLULAR POWERDOSE BAKIM KÜRÜ NASIL UYGULANIR?

Aşırı miktarda şekillendirici kullanımı, günlük hayatın stresi, yoğun kuaför uygulamaları yüzünden sağlığını yitirmiş saçlarınız, normal ve geleneksel ürünlerle eski sağlıklarına kavuşturmanız mümkün değildir. Kesin ve etkili sonuçlar için saça adeta vücudunuzun bir organıymış gibi davranarak bakım kürü uygulamanız gerekir. Kür, mümkün olduğu kadar kısa sürede en etkili sonuçları verebilecek kadar etkili olmalı, bir yandan da günlük olarak kullanılabilecek kadar pratik ve kolay olmalıdır. Loreal, Absolut Cellular Powerdose serisi ile tam olarak bunu hedefler.loreal absolut bakım kürü, loreal bakım kürü kullanımı, loreal bakım kürünün faydaları

Loreal Absolut Cellular Powerdose, içeriğinde bulunan pek çok farklı ürünle saçınıza bakım yapmakla kalmaz, onu tedavi eder. Özel formülü, saçın hasar görmüş bölgelerine anında müdahale ederek iyileştirme çalışmalarına başlar. İçeriğindeki laktik asit, hücreler arasındaki iyonik bağı yeniler ve saç köklerinizin yeniden çalışmasını ve sağlıklı saç telleri üretmesini sağlar. Pürüzsüzleştirici ajanlar, saçı pürüzsüz, yumuşak ve kolay şekil alır hale getirir. Biyomimetrik seramidler, adeta bir kök hücre tedavisi yaparak hasar görmüş mevcut saçlarınızı onarır. UV filtresi ise, güneş ışığının kurutucu ve yıpratıcı etkilerine karşı saçınızı koruyacaktır. Loreal Absolut Cellular Powerdose, sadece sonuç elde etmekle kalmaz, sonuçların kalıcı olmasını hedefler.

Loreal Absolut Cellular Powerdose Bakım Kürü, her kür gibi belirli bir süre devam eder ve çeşitli ürünlerin kullanılmasını gerekli kılar. Kürün hızlı bir şekilde emilmesi ve doğrudan saç derinize işlemesi için, tedaviye saçınızı Loreal Absolut Cellular Onarıcı Şampuan ile yıkayarak başlamanız gerekir. Duruladıktan sonra, hafifçe nemini aldığınız saçlarınızı bir toka yardımıyla öbek öbek ayırmanızda fayda vardır. (Saçlarınızı tamamen kurutmamaya dikkat ediniz.) Ayırdığınız bu saç öbeklerine, kutunun içinden çıkan spreyi de kullanarak kısım kısım püskürtmeye başlayın. Saçlarınıza iyice yedirin. Kısa bir süre bekledikten sonra, saçlarınızı durulayın ve şekil vermeye başlayın. (Her kullanımdan sonra sprey başlığını yıkamayı ihmal etmeyin.) Diğer Loreal ürünlerini kullanarak şekil verme işlemini tamamlayın. Evde hızlı bir şekilde uygulanabilecek kadar basit olan bu kür, yüksek teknolojisi sayesinde kısa bir süre içinde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Ancak her kür gibi, düzenli kullanım ve titiz uygulama gerektirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir