meme estetiği, meme estetiği detayları, meme estetiği nasıl yapılır

Meme Estetiğinde Bilinmesi Gerekenler

Kadınların en çok önem verdikleri konulardan bir tanesi güzellik olarak bilinir. Bayanların tercih ettiği meme estetiği operasyonları günümüzde oldukça ilgi görmektedir. Meme estetiği operasyonlarında Bakırköy meme estetiği kliniğinde silikon implantlar kullanılarak meme büyütme veya küçültme işlemleri uygulanmaktadır. Kadınlar göğüsleri arasında fark bulunması nedeniyle veya görüntüde yapmak istedikleri değişiklikte bu ameliyatı tercih etmektedirler. Meme estetiği operasyonları Bakırköy meme estetiği klinikleri sayesinde hastane şartlarında genel anestezi uygulanarak ameliyata başlanır. Meme estetiği operasyonlarında hastaya içerisinde sıvı bulunan silikon protezler kullanılıyor. Bu protezler meme altından ufak bir kesi yapılarak göğüs kasının arka kısmına yerleştiriliyor. Ameliyat başladıktan sonra operasyon genel olarak 1 ile 2 saat arasında sürmektedir. Ameliyat bitiminde ise hastanede 1 gün süreyle kontrol altında tutulduktan sonra taburcu işlemleri başlatılır.meme estetiği, meme estetiği detayları, meme estetiği nasıl yapılır

 Meme Estetiğini Kimler Olabilir

Sizlerde Bahçelievler meme estetiği ameliyatı olmak istiyorsanız öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bu ameliyat türü estetik amaçtan daha fazla kişinin konforunu artırmak için uygulanmaktadır. Çünkü birçok kadın büyük göğüsleri nedeniyle günlük yaşantı içerisinde ciddi sıkıntılar yaşayabiliyorlar. Ancak burada bilinmesi gereken en önemli konu ise meme küçültme operasyonlarının göğüs gelişimini tamamlandıktan sonra uygulanması çok zor bir durumdur. Fakat meme üzerinde çok ciddi problemler var ise bu ameliyat uygulanabilmektedir.

 Meme Küçültme Operasyonu Planlaması

 Öncelikle hastanın göğüs ölçülerine uygun olabilecek bir silikon göğüs belirlenir. Daha sonra ameliyatta hangi yöntemlerin uygulanması gerektiği belirlenerek Bahçelievler meme estetiği kliniğinde hekim tarafından detaylı bir inceleme yapılır. Hemen sonrasında hastaya gerekli bilgiler verilerek ameliyat günü ve tarihi hakkında bilgi verilir. Meme operasyonu geçirecek hastaların zayıf olmaları ameliyat sonucunda alacakları görüntünün başarılı olmasında büyük etken olacaktır. Ameliyat esnasında herhangi bir komplikasyonun gelişmemesi için ameliyat öncesinden sigara ve alkol kullanımını kesinlikle bırakmanız gerekmektedir. Sigara içeriğindeki etken maddeler sebebiyle damarlarda büzüşme yapacağı için uygulanacak ameliyat sonucunda başarılı bir sonuca ulaşmak istiyorsanız mutlaka ameliyat süresinden yaklaşık olarak 4 veya 5 ay önce bırakmış olmanız gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren tüm bayanlar bu ameliyatı kendi istekleri doğrultusunda olabilir ve kısa zaman içerisinde değişime kavuşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir