paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

Paintball Fiyatları İstanbul

Ülkemizde yıllardır pek çok kişi tarafından beğeni kazanmış olan paintball, bay ve bayanlar tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Güvenlik şartları sağlandığında oldukça keyifli bir oyun haline gelirken, elbette ki bazı şart ve kurallara dikkat etmekte ciddi fayda var.

Türkiye’ de pek çok ilde kurulan parkurlar sayesinde oyun keyfi yaşanırken, yine paintball fiyatları istanbul hakkında araştırmalar yapan kullanıcılar, farklı paketlere sahip olarak oyunlara tabi olabilirler.paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

Ekonomik paket

İlk defa paintball oynayıcıları için tercih edilmesi gereken ekonomik paketler olabilir. Bu paket içerisinde her ne kadar tüm teçhizat sağlansa da elbette ki boya mermisi sayısı az olacaktır. Genel olarak ekonomik paketlerde 50 mermi sağlanırken, işletmeye göre bu değişiklik gösterebilmektedir. İlk oyun için bu paket tercih edilirken, diğer oyunlarınız için 2000 mermi içeriğinde yer alan paketler satın alarak, sağlam bir takım oyunu oynanabilir.

Hakemlerin kararına uymalısınız

Eğer ki oyun keyfini iyi ve profesyonel bir şekilde yaşamak istiyorsanız, paintball fiyatları istanbul hakkında bilgiler arasında, hakemlerin kararına uymanız tavsiye ediliyor. Hakem kararlarına itiraz edilmemeli ve oyun profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Mermi biterse ne yapmalıyım?

Genel olarak mermisi biten oyuncu saf dışı kalmaktadır. Elbette ki bu durumda, hakemin yanına gitmek gerekiyor denilebilir. Eğer ki oyun arasında merminiz bitti ve tekrar almak isterseniz, işletme yetkilileri tarafından bu konu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Fakat oyun için belirlenmiş bir mermi sayısı var ise, merminiz bitmesi durumunda oyun dışı kalmanız gerekiyor. Bu da oyuncular ile aranızda olan anlaşma ile ilgili bir durum olacaktır.

Malzemeler nelerdir?

Genel olarak paintball malzemeleri standart olurken, çeşitler ve bilgiler arasında şunlar yer alıyor.

  • Silah ve silah setleri
  • Maskeler
  • Paintball boya mermileri
  • Hava sistemleri
  • Kıyafetler, kamuflaj
  • Yedek parçalar

Paintball malzemeleri hakkında genel bilgiler bunlar olmaktadır. Daha güvenli bir oyun gerçekleştirebilmek üzere, sizlere verilen paintball malzemelerini giyinmeden oyun sahasına inmeniz tavsiye edilmemektedir.

Fiyatlar hakkında bilgiler

Paintball fiyatları, mermi sayısı ya da oyun süresine göre değişiklik göstermektedir. Yine tercih edilen havalı tabancanın modeline göre de farklı fiyatlar sizlerin karşısında olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir