Risen Clavius Filminin Konusu

Yerli ve yapancı bir çok yapımın vizyona girdiği şu günlerde yeni bir yapım daha beyazperdede izleyicisiyle buluştu ve sonunda internet sitelerinde gösterime başladı. 2016 yılında gösterime giren bu film sinemada büyük bir ilgi ve alakayla takip edildikten sonra nihayet meraklılarının imdadına yetişti.  Bu yazımda da Risen Clavius adlı filmle alakalı siz değerli izleyicilere bazı bilgiler vereceğim ve bu bilgilerin ışığında sizleri bu filmle baş başa bırakacağım. Filmle alakalı yapılan çeşitli yorumlara bakarak da yine film hakkında bazı fikirlere sahip olsanız da oyuncu kadrosu ve konusu hakkında almış olacağınız bilgiler sizlere daha yararlı veriler sunması açısından büyük bir önem arz etmektedir. Risen Clavius 2016 izle kelimeleri ışığında yapmış olacağınız aramalar sayesinde filmle akalı bir çok görseli görme şansına sahip olacak ve filmi izlemeye başlayacaksınız.

Filmle alakalı gerekli bilgileri vermeden önce bazı uyarılarda bulunmam gerekiyor. Öncelikle film bir Amerikan yapımı ve 2016 yılında izleyicisiyle buluştu. Yönetmen koltuğunda  Kevin Reynolds’un oturduğu film konusu itibariyle macera filmi olarak lanse ediliyor. Oyuncu kadrosunda Tom Felton, Joseph Fİennes, Cliff Curtis, Maria Botto, Mish Boyko gibi oyuncular barındıran bu filmin konusuna gelicek olursak da Hz.İsa’nın çarmıha gerilmesinden ve mezarının kaybolmasından sonra bu mezarı arayan Yahudi Romalı bir askerin hikayesini  anlatıyor. Kendisini mesih olarak tanıtan Yeshua adlı karakter, insanları kışkırttığı iddasıyla yakanıp yargılanmaya başlamıştır. Yeshua’yı yargılayan mahkemenin başkanı ise Pontius Platus olmuştur. Aynı zamanda valilik görevini de yürüten Platus ve ülkesinde güçlü bir komutan olarak adlandırılan Clavius, bu peygamberlik söylentilerini araştırmaya başlamışlardır. Daha sonralarda ise çarmıha gerilen Yeshua’nın yok olan kayıp bedeninin gizemini araştırmak için yola koyulacaktır. Bu gizemli öyküyü anlatan macera dolu filmi Türkçe dil seçeneğiyle izlemek için Risen Türkçe dublaj izle seçeneğini kullanmanız gereklidir. Film yabancı bir yapım olduğundan dolayı İngilizce olarak hizmet vermektedir.

Bu sıradışı konuya yer veren Risen Clavius adlı filme ulaşmak için film sitelerine girmek yeterli olacaktır. Bu sitelerde yer alan Risen Clavius filmini izlerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Filmin aslı İngilizce olduğu için filmi anlamayabilir ve gerekli hizmeti alamayabilirsiniz. Bunun için de bu sitelerde yer alan altyazı hizmetlerinden faydalanarak Risen Clavius Türkçe altyazılı izle hizmetinden yararlanabilir ve bu sayede bu filmi büyük bir keyifle takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir