günlük tesettür giyim, Genç tesettür modası, tesettür giyim

Spor Tesettür Giyim Modelleri

Yeni kreasyonlarda, geçen seneye nazaran bu sene çelik mavisi ve antrasit renkleri güncel durumda. Genç tesettür modasını yakından takip ediyorsanız 2016 sonbahar ve kış sezonları için Jean pantolonların instagram’da dahil beğeni oranının ne kadar yüksek olduğunu biliyorsunuzdur.

günlük tesettür giyim, Genç tesettür modası, tesettür giyimEşarp ve şal opsiyonları fazlasıyla kanaatkâr ve sade tercihler dahilinde tutuluyor. Sadelik her ne kadar göze bir nebze daha iyi gözükse de baş örtünüzü yalnız bırakarak uygun ve göze sade gelen perspektifi yakalayamazsınız. Denim modasından sonra, spor tesettür giyim kategorisinde Jean, şal ve trençkot üçlüsünü bir arada pek çok kez görmek mümkündür. Ayakkabı konusunda bu üçlünün hemen yanında eklemek isteyeceğiniz geniş kapsamda modeller mevcut. Söylemekte fayda var, Jean altına giyilen Stiletto’lar size iyi bir görünüm kazandırmıyor ama kumaş pantolon ile seçtiğiniz kombinlerde de giymek istediğiniz Stiletto’lar işe yarayabilir; günlük tesettür giyim için yine de sınırsız seçim olanağı sizin elinizde. 2016 kreasyonunda soğuk pastel tonlarına sahip ekose gömlek seçimleriniz ve yine pastel tonlarına sahip hafif bir makyaj ile imajınızı toparlayarak şık ve sade bir görünüm yakalamanız kaçınılmaz. Turkuaz ve somon da kataloğun diğer yüzü. Ama soğuk tonları unutmayın. Kombinlerinizi bu iki renk grubu üzerinden sürdürmeniz daha doğru olur. Deri şeritli ufak bir kol saati, beyaz veya umber renginde sneakers ayakkabılarda listenizin bir köşesinde olsun. Tunik modellerinde istediğiniz rahatlığı yakalamak istiyorsanız, bol kesimleri kullanarak klasik görünümün dışına çıkabilir, günlük tesettür giyim tarzın daha sağlıklı yönünü keşfedebilirsiniz. Siyah ve kahve vazgeçilmez ikili olarak kombinlerde en fazla 2 renk kahve tonu, gümüş bir tokaya sahip ufak bir çanta ve geri kalan kısımlarda siyah rengini bulundurun. Ve yine işin antiasit kısmına gelirsek, bu rengin siyah, gümüş tonları, gri, yosun kırığı ve beyaz ile kullanılıyor.

Yukarıdaki alternatif renk seçimlerinde mat topuklular ile özgün formu düzenleyebilirsiniz. Yaz ayının yadigârı baskılı ürünler de kış ayına dek hayatta kalmayı başardı. Baskılıların minimal bir tarz taşıması şart, sonuçta sadelikten bahsediyorken absürtlüğe izin vermemeliyiz. Maria Al-Sadek’in bu konu hakkındaki çalışmalarına bir göz atın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir